fbpx

KKK - Paindlik müük

Siit leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele, mis puudutavad paindliku müüki

Paindlik müük on teenus neile, kes soovivad saada oma kodu eest maksmimaalset hinda avatud turult (avalikud pakkumised).

Paindliku müügiga tegeleme üle Eesti.

Aitame müüa kortereid, maid, maju, paarismaju ja suvilaid.

Kasutme erinevaid turundusviise. Alustades suurtematest kinnisvaraportaalidest lõpetades tasulise sotsiaalmeedia reklaamiga. Töötame iga objekti jaoks välja sobiliku turundusplaani.

Kõik reklaamikulud tasume meie.

Müüdava kodu pildistamise aeg lepitakse Teiega eelnevalt kokku. On väga tähtis, et kodu oleks enne pildistamist koristatud. 

 

Ei. See on rahvasuus levinud müüt. Kui dokumendid on puudulikud, siis aitame sind dokumentatsiooni seadustamisega.

Müüdavat objekti käime näitamas omanikuga kokkulepitud aegadel. 

 

Tehingu kiirus sõltub konkreetse kodu asukohast, seisukorrast, omaniku hinnasoovist jne. Tavaliselt on keskmine maja müügiperiood ca 2-4 kuud ning korteri müügiperiood 1-3 kuud. Kui Teil on vajadus müüa oma kodu kiiremini, siis saate kasutada meie otsemüügi teenust.

Meie valmistame ette kõik müügidokumendid. Aitame suhtluses pankadega, hindamisakti tellimisega, notariaalsete dokumentide ettevalmistamisega ning muude vajalike toimingutega.

 

Kõik toimub kokkuleppel omanikuga. Üldlevinud tava kohaselt toimub üleandmine 1 kuu jooksul pärast notariaalset tehingut.

Eestis on levinud tava, et notarikulud tasuvad ostja ja müüja pooleks. Riigilõivu tasub ostja.

Sõltub tehingu suurusest. Notarikulusid saate arvutada siin: http://www.notarnet.ee/kalkulaator/#kv

Selleks tuleb vormistada kirjalik üleandmisakt. Meie viibime ka üleandmise juures ning aitame seda Teil teha.

Sõltuvalt objektist on meie teenustasu 2.5-3.5% lõplikust müügihinnast. Teenustasu makstakse samal päval, mil toimub notariaalne ostu-müügitehing.

 

Hinnastamine

Kodusid hindab kohalikule turule keskendunud kinnisvaraekspertide meeskond. Kasutame oma kinnisvara-alaseid kogemusi, võtame arvesse hetke majanduslikku olukorda ning lähikuude kinnisvaraturu ennustavat-turuanalüüsi.

 

Jah ja ei. Kinnisvaraturg on viimaste aastate jooksul olnud väga kiiresti muutuv. Tulenevalt  sellest ei peegelda hindamisaktid turu nõudlust ning ei ennusta tulevikku. Samuti tasub arvesse võtta ka seda, et hindamisaktil võib olla sees lubatud vea protsent, milleks on 5%.

 

Kõik müügiga seonduvad kulud katame meie. Sealhulgas ka võimalikud reklaamid, pildistamised, kliendipäevad ning kinnisvara näitamised. Olenevalt kinnisvara asukohast ja seisukorrast on meie teenustasu suuruseks 2.5-3.5% lõplikust müügihinnast.

 

Paindliku müügi eeliseks on eelkõige maksimaalne turuhind. 

 

Kodu ülevaatuse tegemine

Jah. Teeme teie kodule tasuta kohapealse ülevaatuse enne müügikokkuleppe sõlmimist. Kohtumise eesmärk on kontrollida kodu tehnilist seisukorda ja teha kindlaks võimalik renoveerimistööde maht.

 

Kontrolli teostab meie meeskonnaliige või ehitusspetsialist (või mõlemad). Kui vajatakse erispetsialiste, kaasatakse ka nemad ülevaatuse teostamisse. 

 

Vajame ülevaatuse ajal juurdepääsu kõikidele ruumidele.